Sitemizde sunulan özelliklerin ve sitenin işleyişi için bazı çerezlerin kullanılması teknik olarak zorunludur.Detaylı bilgi için Çerez Politikası'nı inceleyebilirsiniz.

Özel Güvenlik Hizmetleri

Securon Özel Güvenlik Danışmanlık Hizmeti, farklı güvenlik aşamalarını içerisinde barındıran ve tüm faaliyetlerin 5188 sayılı kanun çerçevesinde, profesyonel şekilde gerçekleştiği hizmetler bütünüdür.

Özel Güvenlik Danışmanlık Hizmeti ifası öncesinde, Securon’un profesyonel ekibi tarafından gerekli kontrollerin yapıldığı, bir güvenlik keşfi gerçekleşir. Bu keşif sonucunda, her türlü zararın oluşmasını sağlayacak, etkenler tespit edilerek, güvenlik risk analizi oluşturulur ve acil durumlara karşı, çeşitli senaryolar hazırlanır. Bu analizlere ilişkin olarak hazırlanan koruma planı, devletin ilgili kurumuna ait matbu dokümantasyon,  Securon tarafından proje özelinde hazırlanarak, devletin ilgili birimine teslim edilir ve onaylatılır.

Sunduğu mobil çözümler ile, tüm fiziki güvenlik hizmetlerini, elektronik güvenlik hizmetleri ile entegre eden Securon, tam randımanlı ve zahmetsiz hizmet modeli sunmaktadır.

Özel Güvenlik Hizmeti esasında, tüm güvenlik görevlileri ve yöneticilere, gerekli güvenlik eğitimlerini aylık ve yıllık periyotlar halinde, online sistem üzerinden ayrıca çeşitli seminer/eğitim modelleri halinde vermektedir.

Securon, verdiği hizmet süresince, haberli ve habersiz denetlemeler gerçekleştirerek, güvenlikten ve hizmet kalitesinden ödün verilmemesini sağlar.

Fiziki

Securon, Fiziki Güvenlik Hizmetleri çerçevesindeki tüm hizmet kalemlerini, profesyonel ve duyarlı yaklaşımıyla, koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışını ilke edinerek gerçekleştirir.

Fiziki Güvenlik Hizmetleri, Tesis Giriş/Çıkış Kontrolleri, Yakın Koruma Hizmetleri, Danışma Hizmeti, yaya veya araçlı Devriye Hizmetleri, gibi birçok güvenlik hizmetini kapsayan bir hizmet modelidir.

Securon sağladığı bu ayrıcalıklı hizmet modelinde, projelerde bulunan kamera odası ve uzaktan haber alma odaları ve sistemlerinin yönetimini kapsayan Güvenlik Otomasyon Yönetimi; ilgili noktalardan yapılan yaya ve araç girişlerinin kontrol, kayıt ve yönlendirmelerini kapsayan Ziyaretçi Kayıt Kontrol Hizmeti ve firmaların özel odalarının yetkilendirilmiş kartlarının süreç ve yönetimlerini kapsayan Anahtarlar ve Kart Yönetim Süreçleri gibi hizmetler de yer almaktadır.