Sitemizde sunulan özelliklerin ve sitenin işleyişi için bazı çerezlerin kullanılması teknik olarak zorunludur.Detaylı bilgi için Çerez Politikası'nı inceleyebilirsiniz.

• EĞİTİM
Securon; tüm çalışanlara her seviyede kendilerini geliştirmeleri için çeşitli eğitim olanakları sağlamaktadır. Günümüz teknolojisinde, eşit eğitim fırsatları sunmak ve çalışanların 7/24 ulaşabilecekleri bir eğitim portalı yaratma fikriyle yola çıkan firma ‘’Securon Online Eğitim Atölyesi’’ ile çalışanların sanal sınıf platformunda, aynı anda bilgisayarları başında ders almalarını sağlamaktadır.
Her alanda olduğu gibi eğitimde de inovasyon odaklı çalışan Securon, günümüz teknolojilerini farklı bir bakış açısıyla çalışan ve işverenlerin hizmetine sunmaktadır.


• DENETİM
Alanında uzmanlaşmış merkez kadrosuyla Securon; halihazırda hizmet verdiği projelerdeki güvenlik anlayışının sürdürlebilirliği, personel farkındalığı ve görev bilincini zinde tutmak adına, güvenlik tehdit ve risklerine karşı çeşitli senaryolar üzerinden habersiz/haberli denetleme modülleri uygulamaktadır.